محل تبلیغات شما
شماره ۱۴۲همه بودند؛ علما؛ شهدا؛ شهدای خودمون

چند سال پیش میرزا-پدر شهید حاج شیخ جواد قاسم پور- مریض میشهبیمارستان ودکتر و آزمایش و.دکترا میگن باید آندوسکوپی بشهدامادشون که برادرزاده شم هست پیشش بودهمیگه:میرزا گفت دکترا چی میگنگفتم: میگن باید یه شیلنگ مخصوص از تو دهنت ببریم تو دل و روده هات ببینیم چتهگفت: بهشون بگو شیلنگتونو نگه دارین برا خودتون؛منو مرخص کنین برم خونه.با اصرار میرزا مرخصش می کنن. بعد میرزا تعریف می کنه که چی دیده؟خودش می گه:خواب نبوداتو بیداریشهید بهشتی رو دیدم تو یه باغبهم گفت من بهشتی هستم این باغو هم خودم ساختماونا بمب گذاشتند که اسم من ورافته اما من این باغو ساختمبعد گفت تو امروز مهمون من هستی بگو چی دوست داری بخوری؟گفتم من دندون مصنوعی مو دراورده ن دندون ندارم که چیزی بخورمخندید و گفت:این حرفا مال اون ور بود اینجا دندون نیاز نداریم هر چی دوست داریم اراده می کنیم تو دسترسمون قرار می گیره بعد گفت میخوام ازت پذیرایی کنم. دست دراز کرد از درخت برام میوه چید گفت بذار تو دهنت؛ آب میشه و راحت میخوری.خوردم. خوش طعم بود. دو سه تا میوه دیگه هم داد خوردم بعد گفت: اونجا رو نگاه کن.نگاه کردم دیدم علما؛ شهدا؛ شهدای خودمون؛ همه هستند.گفت:این طرفم نگاه کننگاه کردم دیدم چند نفر مشغول خیاطی هستندگفتم:اینا کی هستند؟ چی می دوزند؟گفت:مامورند برای تو یه دست لباس می دوزند که وقتی بپوشی قشنگ اندازه ته نه برات بزرگه نه کوچیک.بعد گفت:اما حالا نه. به وقتش. حالا باید بری وقتش که شد میای اینجا. جات محفوظه.میرزا بعد داستانو برای برادرش حاج شیخ حبیب الله(خدا رحمتش کنه) تعریف می کنه شیخ با خنده بهش می گه:جا به این خوبی! همونجا می موندی. چرا اومدی بیرون؟میرزا هم می خنده و میگه:من نیومدم بیرون. ببرونم کردند اما گفتند به وقتش میای.

پ.ن:
امروز دوم آبانماه۱۳۹۸ چهلمین روز درگذشت این مرد بود. 

@bache_gonjeshk@ramazani135

تحفه مور به دربار سلیمان

همه بودند علما شهدا شهدای خودمون...

می گفتند شیخ جواد شمع جمع بود...

تو ,میرزا ,چی ,کنه ,شیخ ,یه ,بعد گفت ,نگاه کردم ,کردم دیدم ,چی دوست ,نگاه کن ,علما؛ شهدا؛ شهدای

مشخصات

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

Daniel's site pancsyndpanu سی دی های آموزشی فوتبال فوتسال دروازبانی داوری وبلاگ اختصاصی اسماعیل اخوان {فلانی} tentpresdeire وبلاگ همسفران صالحی مسجد رسول الله تبریز سرزمین خوبی ها нσггσг lλπd بارانی