محل تبلیغات شما

داشتم می رفتم بانک که گروه گردان امام محمدباقر(ع)توی تلگرام رو باز کردم چن تا عکس از بچه های جبهه گذاشته بودند کنجکاو شدم گفتم شاید عکسی هم از شیخ جواد گذاشته باشند 
عکس ها دو دونه دونه باز کردم

اولی حاج شیخ حبیب الله عموی شیخ جواد کنار مزار پسر شهیدش 
دومی توی جمع رزمنده ها
سومی. چهارمی

و یهو دیدم گنجینه شهدای آران و بیدگل خبر فوت حاج شیخ حبیب الله(حاجی عموی قصه شیخ جواد) رو اعلان کرده 

یاد باد عید ۱۳۹۳
رفتیم با حاجی عمو در باره شیخ جواد مصاحبه کنیم
ازهمه چیز که بگذریم
سادگی و صفا توی رفتار این مرد توی گفتارش و توی زندگیش موج می زد

خبر رو که خوندم خیلی ناراحت شدم
یکی برای اینکه کسی این مرد رو نشناخت و دیگه برای اینکه دلم می خواست بازم ببینمش

بد نیست خاطره کوتاهی هم از حاجی عمو بگم و ثوابش رو همراه با فاتحه تقدیم به روح پاک ایشون کنیم:
حاج محمد فدائیان از ان آران و بیدگل توی مصاحبه اش برامون تعریف می کرد که زمان جنگ یه ستاد پشتیبانی جنگ داشتیم که برای جبهه ها کمک های مردمی رو جمع آوری می کرد
ماها گاهی بعضی کمک ها رو که پدر و مادرها دوست داشتند برای بچه هاشون بفرستند جمع می کردیم می فرستادیم مثلا چهار تا جعبه انار یه مقدار نان عباسعلی و .

یه بار یه مقدار این چیزا رو جمع کرده بودیم من و شیخ حبیب الله رفیق بودیم با هم رفتیم جهاد شیخ حبیب الله به یکی از مسولان جهاد گفت یه همچین برنامه ای داریم و یه ماشین لازم داریم
اون مسوول گفت ماشین نداریم
شیخ حبیب الله که حرفش رو رک می زد برگشت به اون مسوول گفت:
نود سال سیاه کمه ده سال دیگه هم بیاد روش بشه صد سال سیاه من صد سال سیاه میخوام نباشی که ماشین بدی این ماشین که الان توی پارکینگه مال توست؟ نکنه خانمت قالی بافته اینو خریدی که به ما نمیدی چهار تا خرده ریز برای بچه های مردم ببریم اونا دارند توی جبهه ها برای اسلام و حفظ کشور جونشون رو میدن شما یه ماشین که مال خودت هم نیست مال بیت المال هست نمی خوای بدی؟

مسول دید بد برخورد کرده گفت باشه ماشین رو ببرین

شهدی ارواح طیبه شهدا و صلحا و علما
شادی روح عزیز تازه درگذشته طلایه دار انقلاب خونین پانزدهم خرداد در آران و بیدگل ابوالشهدا مرحوم حاج شیخ حبیب الله قاسمی راد فاتحه و صلوات

تحفه مور به دربار سلیمان

همه بودند علما شهدا شهدای خودمون...

می گفتند شیخ جواد شمع جمع بود...

رو ,شیخ ,توی ,یه ,ماشین ,حبیب ,حبیب الله ,شیخ حبیب ,حاج شیخ ,شیخ جواد ,آران و

مشخصات

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

دیار من... ♥دنیای خواهرانه♥ ◄◄◄Tech Show سایت تفریحی کد تخفیف ۲۵ هزار تومانی دیجی کالا تاپ تکواندو استان تهران-TEHRAN TOP TAEKWONDO drotmilnecan "دکتر دارابی (متخصص روانشناسی و هیپنوتیزم)" 44030719 denvilfcalctou روغن دنبه